Семенченко отреагировал на лишение его офицерского звания

Депутат Верховной Рады от фракции Самопомич, бывший командир батальона Нацгвардии Донбасс Семен Семенченко отреагировал на лишение его офицерского звания.

При этом свой комментарий в Facebook он проиллюстрировал постом президента Украины Петра Порошенко в Twitter, в котором тот его называл «примером для всех». Передает v7v7v7.com со ссылкой на nv.ua

«В Уставе есть два случая, когда человека могут лишить звания: по приговору суда за тяжелое преступление, и как вид дисциплинарного воздействия за нарушение воинской дисциплины. Ни один случай ко мне применить невозможно. Разве что за штурмы Лисичанска, Попасной, Первомайска и Иловайска с батальоном Донбасс», — написал он.

Читайте также:   ПОРОШЕНКО АНОНСИРОВАЛ ОЧЕРЕДНОЕ ПОВЫШЕНИЕ МИНИМАЛКИ В УКРАИНЕ
фото: nv.ua
фото: nv.ua

Однако руководство Генпрокуратуры, по словам Семенченко, все же нашло третий «способ», чтобы отобрать у него звание.

«История с тепловизором отдыхает. Вы (генпрокурор) на пару с бывшим врио (командующего) Нацгвардии, вместо того чтобы садить его проворовавшихся тыловиков, изобретаете третий способ. Он не предусмотрен законодательством, легко обжалуется даже в наших судах, но ведь не это главное!

Читайте также:   ПОРОШЕНКО АНОНСИРОВАЛ ОЧЕРЕДНОЕ ПОВЫШЕНИЕ МИНИМАЛКИ В УКРАИНЕ
фото: nv.ua
фото: nv.ua

Неважно что будет потом! Главное сейчас! И вр.и.о. командующего НГУ, превышая свои полномочия, вносит изменения в приказ командующего НГУ годичной давности, просто поменяв одни слова на другие», — заявил нардеп.

Читайте также:   ПОРОШЕНКО АНОНСИРОВАЛ ОЧЕРЕДНОЕ ПОВЫШЕНИЕ МИНИМАЛКИ В УКРАИНЕ

Также смотрите: Российские войска на Донбассе- Москвичи рассказали, нужно ли убрать российские войска с Донбасса


322 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

2 Comments on Семенченко отреагировал на лишение его офицерского звания

  1. Кривий Ріг.29.01.2016 року. Черги божевільних людей стоять за смертью.Для того щоб отримати смерть від Вілкула треба здати низку довідок, і тоді якщо це ……. буде мером ,воно обіцяє виплатити 500 гривен.Тим хто на той час буде засуджений за продажу свого голосу.Це зараз повязана кровью з Вілкулом прокуратура нічого не бачить.Поки використовують , а використаних знищать.Схема такого геноциду, вжє примінялась в Україні і діє й досі.Аферисти, вжє не спроможні придумати щось нове,повторюються. Придумані підрахуєвскою командою злочини, продовжують існування.Ігрища з доларом який зараз коштує 26,78. Це порушення Законів цивілізованих країн.Закони нормальних людей не повинні змінюватись на догоду бандитів.Долар в момет розпаду СССР коштував близько 1рубля, а зараз його ціна 26,78 мінімальна пенсія була 70руб Якщо перемножити 70 на майже 28=19 650.гривен.А що ми маємо насправді?Пенсії та інші виплати повинні нараховуватись по Законам які існували в той час, коли вони зароблялись.А то виходить що зароблялось в одних умовах, а розраховують та виплачують по іншим.При такому підході до справи, зникне корито супсидій та інші корупційні схеми.Пенсійний фонд не буде призначати дату смерті замість пенсії. Хочу розповісти про людину яка вижила, і ще жива в умовах які Вас чекають. З приходом до влади клана Ригіоналів почалось масове знищення пенсіонерів.Схема була проста в людей які пропрацювали все життя відбирали документи і пенсії.Навідь не суд , а комісії вирірішували коли людина мала померти. Копия такого (документа) була опублікована вище названою Людиною в ФБ, але У накраїна не побачила у вбивстві нічого дивного.Ніхто не став на заваді вбивцям.Потім машина заробила на повну потужність .Суд підвищив песійний вік до 65років та призначив повернення бандитам пенсії за три роки.Таким чином два пенсіонера другої группи проживали на одну мінімальну пенсію двар роки.Звертаю Вашу увагу на те що один з них був не діездатним і потребував, Постійного сторонього догляду.звернення до прокурорів та інших (державних) установ безрезультатні.А дміністрація Януковича проголосила инваліда майже терористом.Після реворюції негідників.Звернення залишались і залишаються без відпповіді. Останне звернення було було напралене в злочинне угрупування (Прокуратура міста)приблизно рік тому.На що на один з листів була відповідь без дати, про направлення листів виконавцям вбивства пенсіонерів.Але відповіді не надійшло.Один з пенсіонерів помер при загадкових обставинах.Інший продовжує виживання 799грв.20коп.І бажає Вам зрозуміти що Вас чекає.

Leave a Reply

Вход/Регистрация: