Курс гривны: Гройсман сделал громкое заявление

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман объяснил причины проблем с курсом гривны.

Об этом сообщает пресс-служба Кабмина. Передает Всем! Всем! Всем! со ссылкой на www.from-ua.com

Снижение курса гривни Владимир Гройсман объяснил сезонными колебаниями. Он спрогнозировал уже в ближайшее время стабилизацию на валютном рынке.

фото: www.from-ua.com
фото: www.from-ua.com

 

Украинский премьер утверждает, что рисков для украинских граждан в ситуации с курсом гривны не видит. Он заявляет, что причин для обесценивания украинской валюты сегодня совершенно нет.

По словам Гройсмана, у НБУ сейчас достаточно валютных резервов.

Также премьер-министр сказал о том, что Международный валютный фонд (МВФ) дал Украине позитивный сигнал. Сотрудничество с МВФ Гройсман расчитывает продолжить уже в сентябре, также он называет предполагаемый размер транша от МВФ — более миллиарда долларов.

Гройсман утверждает, что вложение жтих средствв валютные резервы Украины будет способствовать укреплению Гривны.

Также он напомнил о миллиарде долларов кредитных гарантий от США, который подут в доходную часть бюджета.

Ранее сообщалось: Я бы с этим даже в туалет не ходил: появилось видео о российской пропаганде (видео)

306 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

6 Comments on Курс гривны: Гройсман сделал громкое заявление

  1. Завжди імперії грунтуються на ідеях гуртування власної нації. Їх абсолютно авторитарні методи розколюють суспільство на своїх і сепарів. Останніх кількість росте в тій пропорції на скільки команда своїх сильніше затягує зашморг інакомислію..вбиті журналісти, зпалена телекомпанія, мовна проблематика, тема назв і пам’ятників…. Є безліч сучасних питаннь сучасного розколу українців.. А головне, це гарне підгрунтя сусідній нації- імперії сильніше накручувати свою спільноту проти української, чим це може закінчуватися всі зрозуміють, але прагнуть лише фатальної конфронтації, кровожадність корупційної системи незламна в своїх методах.. Вихід є .. Відродження Громадянського суспільства, якого не бува у імперій..Спосіб один шевченківське згуртування, братання, оновлення через МИРНІ МАЙДАНИ, з верховенством на них ВІЧЕ, і звичайно прозорість адмін і судо документообіг у. А на перспективу ВИБОРИ з деолігархізацією, ніколи вчорашній український бізнесмен не буде добрим політиком для народу якого обікрав, обовязкові до виконання ЗАКОННІ конкурентні дебати кандидатів з Їх звітність по своїх обов’язках. Тільки даючи ВСІМ ПОГЛЯДАМ на різні ситуації життя, можуть привести українців від абсолютної імперської корумпованої системи до освідченої демократичної. Оскільки корупція сіамського близнеця з Росією то і наслідком української демократизації стане провал Путінської Ідеології, а значить добровільного повернення народівті земель в лоно України… СЛАВА її ТАЛАНОВИТОМУ НАРОДУ

Leave a Reply

Вход/Регистрация: