Доллар на черном рынке перевалил за 27 грн

Курс доллара на черном рынке во вторник, 6 сентября, перевалил за 27 гривен в продаже. Менялы продают американскую валюту за 26,85 — 27,1 грн, а покупают за 26,7-26,75 грн.

Сообщает Всем! Всем! Всем! со ссылкой на podrobnosti.ua

Читайте также:   ПОРОШЕНКО АНОНСИРОВАЛ ОЧЕРЕДНОЕ ПОВЫШЕНИЕ МИНИМАЛКИ В УКРАИНЕ

Курс евро на черном рынке достиг отметки 29,9 — 30 грн в продаже и 29,77 в покупке.

фото: podrobnosti.ua
фото: podrobnosti.ua

 

Подорожал доллар и в обменных пунктах банков. Максимальный курс в продаже — 27 грн (ТАСкомбанк), в покупке — 26,6 грн за 1$ (Приватбанк). Минимальный банковский курс в продаже — 26,7 (Кредобанк, Конкорд, Глобус, Алекс-банк), в покупке — 25,8 грн (Аркада).

Читайте также:   ПОРОШЕНКО АНОНСИРОВАЛ ОЧЕРЕДНОЕ ПОВЫШЕНИЕ МИНИМАЛКИ В УКРАИНЕ

В уличных обменных пунктах в продаже доллар вырос до 26,9 грн, в покупке — 26,7 грн.

Ранее сообщалось: Десантники о ситуации на передовой: За нас серьезно взялись. (ВИДЕО)

353 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

3 Comments on Доллар на черном рынке перевалил за 27 грн

  1. Завжди імперії грунтуються на ідеях гуртування власної нації. Їх абсолютно авторитарні методи розколюють суспільство на своїх і сепарів. Останніх кількість росте в тій пропорції на скільки команда своїх сильніше затягує зашморг інакомислію..вбиті журналісти, зпалена телекомпанія, мовна проблематика, тема назв і пам’ятників…. Є безліч сучасних питаннь сучасного розколу українців.. А головне, це гарне підгрунтя сусідній нації- імперії сильніше накручувати свою спільноту проти української, чим це може закінчуватися всі зрозуміють, але прагнуть лише фатальної конфронтації, кровожадність корупційної системи незламна в своїх методах.. Вихід є .. Відродження Громадянського суспільства, якого не бува у імперій..Спосіб один шевченківське згуртування, братання, оновлення через МИРНІ МАЙДАНИ, з верховенством на них ВІЧЕ, і звичайно прозорість адмін і судо документообіг у. А на перспективу ВИБОРИ з деолігархізацією, ніколи вчорашній український бізнесмен не буде добрим політиком для народу якого обікрав, обовязкові до виконання ЗАКОННІ конкурентні дебати кандидатів з Їх звітність по своїх обов’язках. Тільки даючи ВСІМ ПОГЛЯДАМ на різні ситуації життя, можуть привести українців від абсолютної імперської корумпованої системи до освідченої демократичної. Оскільки корупція сіамського близнеця з Росією то і наслідком української демократизації стане провал Путінської Ідеології, а значить добровільного повернення народівті земель в лоно України… СЛАВА її ТАЛАНОВИТОМУ НАРОДУ

Leave a Reply

Вход/Регистрация: