Брудна гра Путіна на Євробаченні

Цього року пісенний конкурс «Євробачення» стане політичним трилером!

Протягом місяців інсайдери бачать ознаки того, що фінал пісенного конкурсу «Євробачення» 13 травня в Києві може бути затьмарений україно-російським конфліктом. Повідомляє «Всем! Всем! Всем!» з посиланням на Bild, Германия

І дійсно, все більше розгорається суперечка навколо конкурсу, який співачка Джамала зі своєю піснею «1 944», вигравши у Австралії і Росії, привела до Києва.

Bild, Германия

 

Якщо ще кілька днів тому Росія не показувала, чи хоче вона взагалі брати участь в Євробаченні в Україні, або ж «з міркувань безпеки» краще буде його бойкотувати. Тепер державне телебачення Путіна зробило особливо сміливий шаховий хід — і надає тим самим на Україну сильно тиснуть.

У неділю ввечері Перший російський телеканал всього за день до закінчення терміну подачі заявок на участь в Євробаченні назвав ім’я російської учасниці в цьому році: Юлія Самойлова.

27-річна співачка з дитинства прикута до інвалідного крісла, вона виступала на відкритті Паралімпійських ігор у 2014 році в Сочі і рік потому отримала другу премію на конкурсі, що представляє собою російський варіант шоу талантів X Factor.

Молода жінка ще в неділю щиро раділа своїй участі, рішення про яке прийняло журі. Самойлова говорить, що вона «в шоці» від радості. За її словами, пісенний конкурс — це те, «що вона все життя, з самого дитинства, з батьками дивилася по телебаченню».

Але радість була недовгою.

Співачка виступала в 2015 році в Криму
Уже вночі користувачі інтернету вказали на те, що Самойлова в червні 2015 року виступала в українському місті Керч. Керч розташована в Криму, який Росія в березні 2014 року анексувала в порушення міжнародного права.

І тут починається політичний детектив: за українськими законами забороняється в’їжджати в Крим без дозволу української влади і не з української території.

Bild запитав Міністерству внутрішніх справ України. Відповідь була однозначною: «Пані Самойлова приїжджала на тимчасово окуповану територію півострова Крим з державною території Росії, а не з України. Тому випадок буде розглядатися Службою безпеки України (української секретною службою) ».
Також і СБУ висловилася в Facebook. Прес-секретар Олена Гітлянська заявила, що «рішення буде базуватися виключно на українських законах і на міркуваннях національної безпеки».

Один інсайдер сказав в інтерв’ю Bild, що він виходить з того, що це спричинить за собою заборону на в’їзд для російської конкурсантки. Юлія Самойлова порушила «щонайменше декрет українського уряду, а саме №367 від 4 червня 2015 року. Тим самим вона може бути позбавлена ​​права в’їзду на Україну терміном на три роки. Це нормальна практика ».

Відкритим текстом: якщо слідувати українським законам, то у країни немає іншого вибору, їй доведеться заборонити російській конкурсантці в’їзд на Україну і тим самим усунути її від участі в пісенному конкурсі «Євробачення 2017». Росія теж це знає.
Чи розраховує Путін на відмову?

Вже вранці в понеділок — ще до всіх офіційних українських заяв! — Кремль висловився з приводу запланованого участі Юлії Самойлової в Євробаченні в Києві.
Прес-секретар Путіна Пєсков сказав журналістам, що «кожен вже бував в Криму, немає майже нікого, хто б туди не їздив».

Крім того, він підкреслив: «Я б не став вживати такі слова, як провокація, тому що це вибір телеканалу. Я не бачу в цьому ніякої провокації ».

Про що Пєсков не сказав, так це про те, що вибір зробив контрольований державою телеканал під керівництвом «путінського церемоніймейстера» Костянтина Ернста. Він з 1995 року є одним з найважливіших кремлівських діячів в галузі засобів масової інформації.
Однак в Україні не вірять у випадковість.

Один український депутат сказав в інтерв’ю Bild: «У той час як Росія до самого кінця обмірковувала бойкот музичного конкурсу, Москва вирішила політизувати процес, вибравши співачку, яка вже виступала в Криму. Її кандидатура однозначно є провокацією, спробою змусити Україну діяти ».

Тарас Березовець з Українського Інституту Майбутнього в Києві, сказав Bild: «З мого досвіду контактів з російською пропагандою і Костянтином Ернстом, який займається конкурсом для Першого російського телеканалу, це було зроблено навмисне. Хочуть показати, що якщо Юлії Самойлової буде заборонений в’їзд, то це означає, що Україна не визнає навіть інвалідів ».
Тим самим Україна опинилася в скрутному становищі.

Або Київ визнає в останню секунду обрану Кремлем російську співачку і тим самим трохи відступиться від Криму. Або Юлію Самойлову виженуть за порушення закону і зроблять себе мішенню критики з приводу дискримінації інвалідів. Мета цієї брудної гри Кремля — ​​зробити пісенний конкурс «Євробачення 2017» політичним запорукою для Москви.

Раніше повідомляли: Киевляне могут бесплатно пройти обследование на глаукому

454 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

4 Comments on Брудна гра Путіна на Євробаченні

Leave a Reply

Вход/Регистрация: