Москва заявляє про цілі свого теракту

Через добу послевзрива, влаштованого Путіним у власному запасному лігві, Москва вже дає зрозуміти, з якою метою вона хоче домогтися всередині російського Мордора.

Для проформи думський «комітет з держбудівництва та законодавству» рекомендував нижній палаті «парламенту» прийняти в першому читанні поправки, які передбачають перенесення «виборів» ватажка Русні з 11 на 18 березня. Для початку вибори вже, згідно з поправками, повинні набути статусу референдуму. Повідомляє «Всем! Всем! Всем!» з посиланням на chechenews.com

Але останні події показують, що Путін може влаштувати ще серію терактів і ввести надзвичайний або військовий стан. Тоді і референдум, якими б нелегітимними не були його результати, накриється мідним тазом і буде відкладений «за численними заявками народу» в особі одного диктатора.

фото: ФБ

 

Виконуючий роль прес-секретаря при Путіні, Дмитро Пєсков вже, почухавши ріпу, каже, що кремлядь повинна задуматися. А будь-який процес роздуми веде до прийняття рішень. З огляду на авторитарний характер путінської хунти, рішення будуть щонайменше жорсткими.

«Безумовно, сам факт того, що цей терористичний акт був здійснений в момент знаходження в місті глави держави, змушує задуматися і звертає на себе увагу. Це предмет для аналізу спеціальними службами. Робити висновки через кілька годин після теракту навряд чи доцільно », — сказав Пєсков.

На непряму логіку пряму причетність Кремля до теракту натякнув екс-депутат Держдуми і офіцер «ФСБ» в запасі Геннадій Гудков в інтерв’ю Бі-бі-сі, яке він дав незабаром після вибуху. «Приїзд президента і політичного бомонду — це шалені заходи безпеки. ФСО приїжджає заздалегідь — тижні за дві, ФСБ на вухах, поліція на вухах. І [влаштовувати теракт в таких умовах] це означає взяти на себе такі ризики »! — заявив чекіст Гудков.

Як відомо, в день теракту ватажок російської малини Володимир Путін знаходився в передмісті Петербурга Стрельні на сходці «медіа-форум Загальноросійського народного фронту».

Потім він спокійно, не змінюючи дислокації, там же проводив переговори з президентом Білорусії Олександром Лукашенко.

Ще одним ключовим рішенням, хунти стане можливе введення смертної кари для тих, кого фашистський режим в Русні вважає «терористами». Ні для Путіна, звичайно, але і цей час прийде, коли ми побачимо потворну фігурку тирана, бовтається на шибениці. А поки введений мораторій, як поступка захід голою, обірваної Росії Єльцина, заважає набратися силу злочинної формації Путіна втілювати свої імперські колоніальні амбіції.

Так ось, спочатку страту можуть відновити щодо так званих «терористів», а потім і для всіх, хто не погодиться з Кремлем. І Європа, налякана терактами, як минулими, так і майбутніми, яких зараз не можна уникнути в принципі ні в одній точці світу, проковтне внутрішньоросійську ініціативу. Чи проковтне точно також, як свого часу проковтнула те, що національно-визвольна боротьба чеченського народу від російського ярма стала всього лише внутрішньою справою Росії.

«Відносно організаторів терактів і пособників терористів слід застосовувати вищу міру покарання», — заявив ватажок комітету «Держдуми з безпеки» Василь Піскарьов.

— У нас закон досить жорсткий по відношенню до терористів, але я вважаю, що давайте розглянемо для таких категорій можливість повернути вищу міру покарання. Ми терористів виловлюємо, садимо в тюрму. Проте, виходить, що потрібно жорсткіше реагувати », — сказав Піскарьов.

За його словами, найвища міра покарання могла б застосовуватися і щодо «організаторів терактів, їх пособників і підбурювачів».

А під поняттям «пособників і підбурювачів» взагалі можна вмістити багато категорій від журналістів до простих користувачів мереж, які пишуть коментарі.

Раніше в Радянському Союзі вищою мірою покарання була смертна кара, нагадують ЗМІ.

«У РФ смертна кара законодавчо не скасована. З 1996 року, з моменту вступу країни до Ради Європи, в Росії діє мораторій на застосування такої міри покарання злочинців, її альтернативою є довічне ув’язнення. Мораторій закінчувався 1 січня 2010, але в листопаді 2009 року Конституційний суд РФ продовжив його — до того моменту, коли Держдума ратифікує протокол про скасування смертної кари.

У жовтні 2015 року в Мін’юсті РФ заявили, що повернення в російське кримінальне законодавство вищої міри покарання у вигляді смертної кари, в тому числі, по відношенню до терористів, неможливо — постанова Конституційного суду РФ з цього питання остаточне.

Проте, питання скасування в Росії мораторію на цю міру покарання періодично піднімається представниками різних політичних сил ».

Але остаточне рішення судів і їх беззаперечні виконання поширюються на країни з більш-менш цілісними ознаками держав.

«РФ» в даному випадку є всього лише бандитським мафіозним освітою, керованим чекістських кланом.
Тому вищевикладені факти про постановах неконституційного судилища не мають ніякого значення для режиму, який в умовах надзвичайного або воєнного стану скасує всі попередні рішення і постанови. Все станеться з мовчазної згоди Заходу, також як і у випадку з перекресленими договорами з чеченською стороною, які були підписані на офіційному рівні в Кремлі.

Саме серія терактів, влаштована чекістами, привела до продовження російської агресії, яка поширилася на всі окуповані території Північного Кавказу.

На цьому тлі відбувалося зміцнення і формування диктатури Путіна і його режиму. Але коли механізм ослаб, а росіяни, натхнені Кримнашістской авантюрою Путіна, розслабилися, Путін і завдав нового удару, покликаний утримати владу, що вислизає з-під ніг під впливом злочинної економічної політики чекістсько-олігархічного клану.

Незалежний публіцист Ксенія Ніколаєва
Поки Москва наступає, союзники США чекають ясності від Трампа

Раніше повідомляли: Круг всему голова: Рада изменила правила движения авто на перекрестках

645 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

3 Comments on Москва заявляє про цілі свого теракту

    • Ну естественно))))«Население России не приемлет логики и правды. Правда убийственна для них потому, что она разрушает все мифы, на которых построено это государство тотальной лжи.» — Антон Петушков )))

Leave a Reply

Вход/Регистрация: