Дочь ген прокурора Яремы показала свои “тити” (ФОТО +18)

00333444

Поки в країні триває Антитерористична операція і на сході України гинуть патріоти, дочка генерального прокурора України Віталія Яреми рекламує свій відпочинок на узбережжі Егейського моря. Про цю новину повідомляє Преса України.

Сексапільна Ілона Ярема відпочиває на турецькому курорті Бодрум, де проживає в розкішному готелі Golden Savoy. Найдешевший номер у цьому готелі коштує близько $1000 на добу, а тижневий тур з сніданками та вечерями може обійтися «недорогому туристу» в $7000-8000. Якщо відпочиваючі беруть путівку з функцією «все включено» – це обійдеться в $10 000 або більше.

Читайте также:   Хто спланував розгром найманців Вагнера у Сирії

Відзначимо, в березні 2014 року генеральний прокурор Віталій Ярема оприлюднив декларацію про доходи за 2013 рік, де на посаді першого віце-прем’єр-міністра заробив 361 943 тис. гривень. При цьому, в цю суму увійшла зарплата – 244 тис. 617 гривень (приблизно по 20 тис. на місяць). і близько 117 тис. 329 гривень склали інші види доходу. Крім цього, у сім’ї Ярема в користуванні є шість авто: «Фольксваген Туарег» і дві «Газелі», «Жигулі», «Тойота РАВ4», «Мерседес».

Читайте также:   Во Львове впервые уволили судью за неправомерное решение

Ніби нічого поганого в тому, що дочка високопоставленого охоронця закону літні канікули проведе на дорогому курорті…. Ніби? Все ж виникає закономірне питання: шикарний відпочинок гарантований «золотим діткам» за будь-яких обставин в країні?

Читайте также:   МИНИСТР ВНУТРЕННИХ ДЕЛ АРСЕН АВАКОВ ОТМЕНИЛ СОБСТВЕННЫЙ ПРИКАЗ О НАГРАЖДЕНИИ ОГНЕСТРЕЛЬНЫМ ОРУЖИЕМ БЫВШЕГО БОЙЦА БАТАЛЬОНА «ДОНБАСС» АЛЕКСАНДРА ФЕДОРЧЕНКО
NSio0BergsI
http://uapress.info/

247 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: