Лукашенко Путіну: Я не дам «закрити» Білорусь

24d459dcf02e1aed684e150cdb0b147f1417626313

Росія повелася непристойно, заборонивши багатьом білоруським підприємствам постачання продовольчих товарів на свою територію.

Про це заявив в середу на нараді в Мінську президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє ТАСС.

«Росія повелася непристойно, заборонивши багатьом білоруським підприємствам постачання товарів на свою територію», — сказав Лукашенко, додавши, що причиною цього стали «різного роду шахраї, які крутяться в Росії, хочуть нагріти руки на російському ринку за рахунок накручування цін», а постачання білоруських товарів значно стримує їх зростання.

За словами Лукашенка, «головне питання в тому, що Росія пішла на порушення всіх домовленостей, які ми досягли в нашому Митному союзі». «Це можна пояснити деякими питаннями безпеки, тероризму, ядерної безпеки, можна придумати все і пришити ярлики, але білоруську продукцію в Росії, Казахстані, СНД прекрасно знають, купують, і у нас жорсткі вимоги до неї. Навіщо ж нагнітати обстановку і створювати проблеми?» — вважає президент Білорусі.

Він підкреслив, що Мінськ не може допустити заборони транзиту продовольства з заходу до Росії.

«Якщо Росія не хоче, аби якісь товари йшли через неї транзитом до Казахстану, Узбекистану, Китаю, Монголії, Туреччини, хай вона займається забороною цього транзиту. Білорусь — транзитна республіка і від цього отримує гроші. Ми не можемо заборонити через білоруську територію транзит товарів до інших країн. Це порушення всіх норм міжнародного права. Виходить так, що Росія хоче закрити Білорусь як транзитну державу. Цього ми не можемо зробити», — заявив Лукашенко.

newsonline24.com.ua

387 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: