Чи готові США відбити ядерну атаку?

«Сполучені Штати не готові відбити ядерну атаку» — інформаційні матеріали з таким заголовком вийшли у понеділок у російських та українських медіа. Журналісти посилаються на звіт відомства, яке називають Рахунковою палатою.

Виявляється як зміст матеріалу, так і відомство були перекручені. Насправді звіт готувало Контрольно-бюджетне управління США (GAO), і виявило, що опублікована раніше новина є частково вирваною з контексту.

[sc:AdsenseAd2 ]

Головне контрольно-бюджетне управління США проаналізувало реакцію уряду на стихійні лихі та техногенні катастрофи. Дослідження виявило, що основною проблемою американського уряду при реагуванні на надзвичану ситуацію є координація дій між відомствами.

index65

Експерти, що проводили дослідження, вказують, що федеральне агенство із надзвичайних ситуацій у США не завжди відстежує роботу із подолання наслідків стихійного лиха, що значно ускладнює потім фінансування постраждалих регіонів. Також наводиться приклад останнього урагану Сенді у Нью-Джерсі, після якого Міністерство енергетики США недостатньо координувало дії з місцевими органами влади та приватним сектором.

Під час дослідження експерти вивчали документи Міністерства внутрішньої безпеки, серед яких виявили раніше неоприлюднену інформацію від 2013 року. Йдеться про план реагування на катастрофу, та рекомендації для удосконалення роботи уряду, зокрема в разі атаки із застосуванням саморобного ядерного приладу.

Експерти констатували, що якби саморобний ядерний пристрій був використаний сьогодні, уряд США не міг би повною мірою визначити, чи піддалися люди небезпечному опроміненню, а відповідно неможливо було б повною мірою забезпечити медичну допомогу.

Федеральному агенству із надзвичайних ситуацій рекомендують визначити, скільки часу та коштів їм необхідно, щоб повною мірою бути готовими, захистити населення від наслідків надзвичайних ситуацій.

Ярина Матвійчук

ukrainian.voanews.com

309 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: