Слава Рабинович пояснив, чому Путін приречений на поразку

[sc:AdsenseAd336 ]

Нафта, а точніше її ціна таки  зруйнує «імперію Путіна».

«Поки все в минулому працездатне народонаселення святкує нову віху православного супрематизму, ціна нафти марки “Брент” бездуховно опустилася нижче $ 50 за бочку, зіпсувавши свято і, заодно, і рубль. Я бачу в процесі нафтового ціноутворення політичну складову. У березні я написав, що в ситуаційній кімнаті Білого Дому у Вашингтоні проходили мозкові шторми з приводу того, як опустити ціну на нафту в якості одного із способів приборкати Путіна, після його анексії Криму. Ще до Боїнга. І що потім Обама і його адміністрація поїхали в невелике турне по ключових країнах.

Путін в цій грі був заздалегідь приречений. Хто зміг би домовитися: Обама і Саудівська Аравія чи Путін і Саудівська Аравія? Обама і Кувейт або Путін і Кувейт? Обама і Катар або Путін і Катар? Нарешті, Обама та Іран або Путін і Іран? Той, хто грає проти Америки, просто приречений. До тих пір, поки розстановка сил така, яка вона є, була і буде. Путін не любить вивчати історію. Історія КПРС, марксистсько-ленінська філософія і політекономія соціалізму – це максимум, на який його вистачало, коли він прогулював лекції на перших двох курсах юрфаку ЛДУ, попиваючи пиво.

595762_w_8001

Потім його завербував КДБ, і далі вчитися було необов’язково. Де вже йому і таким як він, зараз змагатися з тими, які закінчили юрфак Гарварда? Ціна нафти марки “Брент” бездуховно опустилася нижче $ 50 за бочку, зіпсувавши свято, а заодно і рубль.

Сьогодні безробіття в Німеччині знизилося до своєї історично мінімальної позначки, в той час, як німецька економіка приємно переживає свій підйом. Інфляція в зоні євро на нулі. 10-річні облігації уряду США мають прибутковість 2%, і є, поряд з іншими державними облігаціями США різних термінів погашення, основними світовими фінансовими інструментами міжнародного грошового ринку. Економіка США продовжує бути локомотивом усього світу, з поточним зростанням ВВП найвищого значення після кризи 2008/2009.

[sc:AdsenseAd ]

Індекс упевненості американських споживачів знаходиться на високій позначці. Але є країни, у яких не все в порядку. Навіть в зоні євро. Наприклад? Греція. Прибутковість 10-річних грецьких держоблігацій знаходиться на позначці в 10%. Ну ось, мабуть, і все на сьогодні, що варто згадати, серед тих країн, про які варто говорити. Кого сьогодні цікавить Венесуела чи Зімбабве? Вони самі вибрали свій особливий шлях».

patrioty.org.ua/

300 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: