Генпрокуратура завела кримінал на Королевську

[sc:AdsenseAd336 ]

Генеральна прокуратура почала розслідувати можливу причетність депутата Верховної Ради від «Опозиційного блоку» Наталії Королевської до фінансування терористів самопроголошеної ЛНР.

Про це на прес-конференції сказав генеральний прокурор Віталій Ярема.

«Ми справді близько 4 днів тому назад зареєстрували кримінальне провадження й проводимо розслідування за фактом звернення народного депутата Ірини Геращенко», — повідомив він.

Ярема зазначив, що в рамках кримінального провадження проводяться необхідні слідчі дії.

3b0050489719b6b8902c048195fd56e21421408862

Як повідомляло агентство, раніше Уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, депутат Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Геращенко звернулася до Генпрокуратури із проханням перевірити можливу причетність Королевської до фінансування терористів.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що лідер козаків Павло Дрьомов, вимагаючи відставки самопроголошеного лідера бойовиків у Луганській області Ігоря Плотницького, заявив, що Плотницький є ставлеником Королевської.

Геращенко також закликала Генпрокуратуру розслідувати причетність колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова в Раді 7-го скликання, назвавши його ідейним керівником Королевської.

newsonline24.com.ua

293 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: