Помста: Кадиров наказав викрасти Зеленського і вбити його сімʼю

Помста: Кадиров наказав викрасти Зеленського і вбити його сімʼю

Наразі це тільки одна із версій, втім, зловмисники цілком могли її реалізувати.

Міліція Харківської області спільно з Головним управлінням по боротьбі з організованою злочинністю МВС України сьогодні провела операцію із затримання групи злочинців. За словами екс-радника глави МВС Антона Геращенко, семеро злочинців готували акти насильства щодо відомого шоумена Володимира Зеленського та членів його сім’ї, повідомляють Патріоти України.

Протягом півроку вони збирали інформацію про Зеленського і його рідних як у Києві, так і на батьківщині шоумена – у Кривому Розі. 10 грудня минулого року вони підпалили автомобіль, яким користувався Зеленський. «З метою недопущення подальшого знищення майна, а також можливого фізичного усунення Зеленського та його рідних, було прийнято рішення про затримання цієї групи», – розповів Геращенко.

503e38b22fd33
Володимир Зеленський. Фото: http://proxy11.media.online.ua/

 

При обшуку в будинках злочинців знайшли велику кількість зброї, а самі вони підозрюються в 11-ти епізодах шахрайства в особливо великих розмірах. «Зараз слідчі і оперативники з’ясовують, з якою метою негідники вистежували Зеленського та членів його сім’ї – це була підготовка до банального пограбування або викрадання з метою вимагання, чи це була помста за сатиру на адресу Рамзана Кадирова», – повідомив Геращенко, додавши, що один із заарештованих має зв’язок з головою представництва Чеченської республіки.

patrioty.org.ua

353 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: