Теракт у Харкові, шокуючі кадри: Трупи на вулиці, крики і радість росЗМІ (фото, відео)

Теракт у Харкові забрав сьогодні два життя, понад 10 людей поранені.

Сьогодні під час проукраїнської акції у Харкові прогримів вибух, організаторами якого стали представники так званого «партизанського руху», повідомляють «Война в Украине» з посиланням на Патріоти України.

За словами народного депутата Верховної Ради Антона Геращенко, вибуховий пристрій зловмисники заховали у кучугурі снігу. «Коли голова колони демонстрантів порівнялася із заметом, стався вибух», – написав Геращенко. У результаті теракту загинув відомий Харківський активіст Ігор Толмачов і підполковник міліції Рибальченко, який приїхав з міста Первомайська за завданням УВС організовувати супровід мітингу. Тим часом, у СБУ заявили, що їм вдалося попередити терористичний акт, за якими стоїть терористична організація “Харківські партизани”.

4wgqODwo9qk-300x225
На місці теракту. Фото: Твіттер

 

“Схоплено під час спроби здійснити злочин чотирьох осіб, які готували обстріл з реактивного піхотного вогнемету „Шміль“ клубу, де часто збираються воїни АТО і волонтери, а також одного з торгівельних центрів міста. Вилучений „Шміль“ російського виробництва. За свідченнями затриманих, він був отриманий ватажком групи в Бєлгороді (Російська Федерація)”, – заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

 

 

 


evT3haQ2Iqw 4wgqODwo9qk1 urBVx4zKl5k

Як проросійські ЗМІ та сепаратисти радіють трагедії

AlC-HTDPt-E-640x596 MwlqPmJv4tI 8r8oAM7Ds6s

338 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: