«Прогнозую два можливих сценарії. Перший: Путін скористається цим і піде у наступ і другий — Путін 100% цим скористається і 100% піде у наступ.»

 

Керівництво держави вирішило відвести важке озброєння від лінії фронту.

«Прогнозую два можливих сценарії. Перший: Путін скористається цим і піде у наступ і другий — Путін 100% цим скористається цим і 100% піде у наступ.»

А тепер питання до усіх любителів безхребетності Порошенка. Не до нього, а саме до Вас. Ви, ті які сидите в мирних містах, через телевізор воюєте і даєте свої безкорисливі аналітичні прогози: «За що загинув Тарас, Андрій, Степан, Іван, Антон і ще тисячі хлопців, за що ?»

Порошенко знову підписав мирний план, ми припинили вогонь, відводимо важке озброєння, але тоді чому сьогодні на Львівщині хоронимо чергового бійця? Нема миру, не втішайте себе ілюзіями. Єдине, чого Порошенко домігся, це те, що всім стає всерівно, що хлопці далі гинуть, адже ми не стріляємо. Але зате в нас стріляють.

 

 

 

 

P.S. Слава Героям України, а прихильникам шоколадного президента і міністерського кролика — ГАНЬБА! Не вибрали б ви їх, війна давно вже б закінчилась і не гризли б зараз собі лікті через курс долара.

«… всі дуже хотіли жити по-новому, але ніхто не захотів поцікавитись, як це жити по-новому в розумінні Порошенка з Яценюком…»

 

 

 

 

423 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: