Вбитий Борис Нємцов – світ у шоці

Щоб не казав Кремль, як би не виправдовувався – всі думають на Путіна.

Російський опозиціонер Борис Нємцов, який активно виступав проти політики нинішнього глави РФ Володимира Путіна, вбитий, заявив Савік Шустер у студії своєї програми сьогодні ввечері, повідомляють «Всем, Всем, Всем» з посиланням на Патріоти України.

За даними російських ЗМІ, опозиціонер Борис Нємцов застрелений ввечері в п’ятницю в центрі Москви. “Невідомий чотири рази вистрілив у Бориса Нємцова. Від отриманих поранень політик помер”, – сказав співрозмовник.

Шустер охарактеризував свого покійного друга. Це був державний лідер, “государственный муж”. Це не Ходорковський. У Нємцова була виважена державницька позиція. І він був просто хороший хлопець – сказав зворушений Шустер. Він ніколи не грав на протиріччях Україна-Росія. Шустер проголосив хвилину мовчаня – 23.51, після чого закрив студію.

09d0d62ef8f06e3d98f815a7d9f103aa
Борис Нємцов. Фото: ЖЖ

 

Смерть Нємцова уже підтвердив керівник московського відділення РПР-Парнас Ілля Яшин, який виїхав на місце злочину. За словами керівника виконкому РПР Парнас Ольги Шоріної, злочин стався на Великому Замоскворецькому мосту. За даними джерела телеканала РЕН ТВ, в політика чотири рази вистрілили з автомобіля білого кольору. Від отриманих поранень Нємцов помер. У місті оголошено план «Перехоплення».

Член бюро федеральної політради російської партії “РПР-Парнас” Ілля Яшин підтверджує вбивство співголови партії, опозиціонера Бориса Нємцова в центрі Москви. “Я зараз прямо перед собою, на жаль, бачу труп Бориса. Великий Замоскворецький міст. Я бачу тіло і навколо дуже багато поліції”, – сказав Яшин. Олексій Венедиктов також підтвердив смерть Бориса Нємцова. Про це він написав у себе в Твіттері. “Нємцов убитий”, – написав Олексій Венедиктов.

386 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: