Глава Південно-Західної залізниці збудував собі приватний комплекс, зруйнувавши санаторій (ВІДЕО)

 

Очільник Південно-західної залізниці Олексій Кривопішин збудував приватний комплекс відпочинку «Olimpic village» на землі, яка призначалася для відпочинку залізничників. Повідомляє «Всем, Всем, Всем» з посиланням на newsonline24.com.ua

Будівництво проводили співробітники залізниці з використанням залізничних коштів.

Комплекс побудований на 11 гектарах землі у с.Ходосіївка, поблизу Києва. Раніше на цьому місці була база оздоровлення, яка належала державному підприємству «Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті» (УЦОП).

Як пише видання, це підприємство — реорганізований в 1993 році Центральний залізничний вокзал Південно-Західної залізниці. З 2010 року УЦОП реорганізували у відокремлений підрозділ Південно-Західної залізниці, після чого державне підприємство закривають.

Керівником Південно-Західної залізниці з 2002 по 2010 рік практично весь час є Олексій Кривопішин. Раніше він очолював УЦОП.

ad8e88394b69c0898276c57af3dd06611425473887

У березні 2010 ДП «УЦОП» ліквідовують, а майно ДП отримує однойменне акціонерне товариство «УЦОП». Першим керівником приватного УЦОПу значиться Олексій Кривопішин, а нині 70% акцій належать ТОВ «Солід-актив».

Першозасновницями цієї фірми були дружина Олексія Кривопішина Любов Бєлова та дочка Марія.

У перелік «переданого» майна потрапила і база відпочинку у с.Ходосіївка, земельна ділянка поблизу Києва належала ДП «УЦОП». В 2004 році договір оренди на цю ділянку з Київською обласною адміністрацією укладає вже ЗАТ «УЦОП».

З цього моменту будівництво веде вже приватна компанія родини Олексія Кривопішина. Але за свідченнями працівників залізниці, будують усе одно співробітники Південно-Західної залізниці із використанням державних матеріалів та коштів. У доповідній прораба будівельного управління йдеться про вивантаження підрозділом Південно-Західної залізниці 44 вагонів (3092 тонни) щебеню на місці будівництва майбутнього комплексу відпочинку.

[sc:Propeller300 ]

«З липня 2006 року щебінь почали використовувати для виробництва, але замовник заявив, що це їх щебінь, а фактично він у мене на підзвіті, і в мене його не відписують, хоча беруть для проведення робіт. У нинішній час у мене в підзвіті по об’єкту «База оздоровлення» с. Ходосіївка числиться 1324 м. куб. щебню на суму 43 799 грн, якого наявності нема», — йдеться у документі.

Нинішній керівник управління залізничних будівельників, Олександр Миколюк, розповів програмі «Наші гроші», що весь залізничний щебінь, який використали для будівництва комплексу Кривопішина, на Південно-Західній залізниці просто списали.

Миколюк запевняє — Південно-Західна залізниця роками працює на приватний комплекс Кривопішина.

Як відомо, 4 березня Уряд відсторонив від виконання обов’язків директора Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина і просить правоохоронців порушити проти нього кримінальну справу.

308 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: