Теракт в Києві? – Невідомі влаштували вибух у метро «Видубичі»

Вранці 11 березня біля входу до станції метро “Видубичі” невідомі підірвали саморобну гранату.

Про це «Всем, Всем, Всем»  довідалися з повідомлення «Патріоти України«. Невідомі кинули саморобну гранату в кіоск “Шаурма”. Вибух пролунав в годину пік – близько 9 ранку. Чи були це розборки між місцевими ділками, чи спроба посіяти паніку та нашкодити простим громадянам наразі не відомо.

Очевидці розповідають, що вибуховий пристрій було скинуто з мосту, який знаходиться неподалік. “Кинули гранату в кіоск. Але в міліції кажуть, що могли цілитися, щоб потрапити в перехід. Це був би кошмар – люди тоді якраз на роботу їхали. До всього, вибухнула тільки половина цієї гидоти – інша не спрацювала. Викликали саперів, але вони дуже “поспішають” – їдуть вже хвилин сорок “, – розповіла одна жінка, що працює поряд з місцем події.

vydubichi
Той самий МАФ біля входу до станції метро “Видубичі”. Фото: Обозреватель

 

 

 

 

 

В прес-службі ГУМВС України в Києві також повідомили, що зловмисник непрофесійно використовував саморобний засіб, внаслідок чого змінилася траекторія польоту вибухівки.

Доступ до кіоску обмежений. Серйозних ушкоджень МАФ на перший погляд не отримав. Про потерпілих інформації немає. Триває розшук бомбіста.

393 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: