У Києві тітушки невдало напали на волонтерський склад. ВІДЕО

Сьогодні, 16 березня, в 9-й ранку на волонтерський склад С14 по вулиці Стальського, 24 на Воскресенці приїхали представники КП «Дирекція» щодо з’ясування питань оренди з власником, що передав своє приміщення волонтерам. Повідомляємо «Всем, Всем, Всем» з посиланням на

 

В цей же час на місце прибув мікроавтобус «Вольксваген» з якого вийшла група осіб та пішла до ларьків. Коли частина з них повернулася, волонтери центру підійшли до осіб поцікавитися хто вони і з якою метою тут перебувають. На чоловіках було помітно під куртками бронежилети. Але у відповідь вони почали хамити. При спробі їх сфотографувати напали на волонтера. Один з нападників дістав пістолет. Після чого з приміщення на допомогу вибігли активісти. Вони нейтралізували нападників та вибили з рук зброю. Частина нападників утекла, але вдалося зловити одного зі сумнозвісних компаньйонів Вадима Тітушка по справі нападу на фотографів 18 травня 2014 року.
ca1aa2c7ab2041c6a2f220d5a4af7df6_9561991_one
скриншот

 

Коли прибула міліція з’ясувалося, що частина з нападників є співробітниками ДНД, що раніше входила в Дніпровську громадську варту.
Це не перший візит різноманітних угрупувань на волонтерський склад С14. Хоча волонтерський пункт знаходиться в глибині житлового масиву на окраїні Києва, практично щомісячно приходять представники різних ДНД та самооборон зі спробами захопити приміщення. Вочевидь цього разу вони спробували перейти до агресивних дій.

 

Приміщення в яке запросив орендар волонтерський центр пустувало декілька років. Перед тим там розташовувався генделик. Центр діє півроку і займається допомогою бійцям батальйонів ОУН, «Азов», «Київ-2», ДУК, батальйону НГУ імені Кульчицького, а також 54 окремого розвідувального батальйону.

Sich Ukraine

322 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: