Суд виправдав Ландіка у справі про побиття моделі

Сватівський районний суд виправдав колишнього депутата Луганської міської ради Романа Ландіка у справі про побиття фотомоделі Марії Коршунової
 Про це йдеться у рішенні суду, яке було винесене ще 4 лютого 2015 року, але про нього стало відомо тільки сьогодні, пише depo.ua з посиланням на ТСН.

 У документі зазначається, що при ухваленні вироку Ленінським районним судом Луганська 19 січня 2012 року була допущена помилка, яка вплинула на судовий вердикт. «Так, згідно з вироком суду ОСОБА_1 (Роман Ландік) визнаний винним у вчиненні в ніч проти 4 липня 2011 року у клубі «Баккара» міста Луганськ хуліганства — грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю та пов’язане з опором громадянам, які припиняли хуліганські дії», — йдеться у рішенні суду у Сватовому.

35491
фото: http://112.ua

 

В ухвалі також повідомляється, що Коршунова, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, «вчинила конфлікт у приміщенні клубу «Баккара», у ході якого спочатку скинула зі столу стакан з рідиною та облила нею Ландіка, а коли той зажадав від неї вибачень, вилила в його обличчя горілку, після чого, використавши зближення екс-депутата з нею, скляним графином, який до цього заздалегідь підготувала для нанесення удару та спричинення тілесних ушкоджень, нанесла йому удар по голові».

Крім того, суд дійшов висновку, що після нападу Коршунової  Ландік, «перебуваючи у стані необхідної оборони», застосував до моделі силу.

Таким чином, суд вважає, що дії Ландіка не порушували громадський порядок. У рішенні суду додається, що на засідання Марія Коршунова і її захист не з’явились.

«Виправдати ОСОБУ_1 та визнати його невинуватим у пред’явленому обвинуваченні за ст. 296 ч.3 КК України», — йдеться в ухвалі суду.

Також суд постановив закрити кримінальну справу проти Ландіка  у зв’язку з відсутністю кримінального правопорушення.

[sc:Propeller300 ]

Нагадаємо, 4 липня 2011 року вночі в ресторані «Баккара» в Луганську Ландік побив Коршунову. 19 січня 2012 року Ленінський районний суд Луганська засудив Ландіка до 3 років позбавлення волі з відстрочкою на два роки. Його звільнили з-під варти в залі суду. Ландіка зобов’язали відшкодувати судові витрати, а на час виконання вироку йому заборонено залишати межі України.

27 червня Апеляційний суд Луганської області залишив в силі вирок суду. Касацію на вирок Вищий спецсуд спочатку повинен був розглянути 20 грудня 2012 року, але через хворобу засудженого засідання перенесли на 21 лютого 2013 року, потім на 14 березня 2013 року.

327 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: