В Алчевську населення заявляє, що людей доведено до межі (відео)

В окупованому місті на Луганщині мешканці у відчаї.

В Алчевську невдоволення людей рівнем життя розцінюється чиновниками, як бунт. Про це повідомляє informator.lg.ua, що виклав у мережу ролик про виступи незадоволених мешканці міста, інформують «Всем, Всем, Всем» з посиланням на  Патріоти України.

Збори співробітників бюджетної сфери діяльності і міського керівництва, яке керує цим напрямком, перетворилися на суцільний потік питань і скарг, на які не було зрозумілих відповідей – тільки звинувачення в бунтарських настроях.

У якомусь залі засідань міста Алчевська Луганської області проходила зустріч (збори) вчителів, лікарів і чиновників, які намагалися щось пояснити людям з приводу майбутніх виплат зарплат. Лікарі казали, що не відмовлялися виконувати свою роботу, залишаючись вірними клятві, даної ще в студентські роки. Але їм зараз просто нема на що жити, годувати дітей, їздити на роботу. Було багато запитань і з гуманітарної допомоги, що надходить з Луганська.

скріншот
скріншот

 

 

Люди запитували, як бути – дітей у школах до 3 класу годують безкоштовно, а вже п’ятикласники повинні самі собі купувати їжу. Але у батьків немає грошей для шкільних сніданків і діти змушені просто дивитися, як їдять інші.

У відповідь звучали якісь відмовки і обіцянки. А ще докори – вас же ніхто не виселяє за неоплачені комунальні послуги. Цікаво, а кому повинні люди платити? Так званим республікам, які й не подумають перераховувати кошти на територію України за спожиту воду, електроенергію, тепло?

Відео:

298 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: