Крим відключили від SWIFT — ЗМІ

Західні банки не проводять валютні платежі громадянам, які зареєстровані в анексованому Криму. Про це повідомляють «Ведомости» з посиланням на представника однієї з платіжних систем, передаємо «Всем, Всем, Всем» з посиланням на  УНН.

«Якщо банк бачить в системі SWIFT, що людина, яка відправила платіж, зареєстрована в Криму, він його не проводить. Причому неважливо, через кримський банк відправлений платіж або ж, наприклад, через один із банків Москви», — зазначається у публікації.

Як відзначає видання, це підтверджує співробітник іншої російської платіжної системи: «Якщо в паспорті вказаний Крим, іноземні банки валютний платіж не пропустять». Те ж, за його словами, стосується і платежів компаній, зареєстрованих у Криму.

«Така проблема є», — визнає співробітник ЦБ, додаючи, що російський регулятор має дуже обмежений вплив на банки в іншій юрисдикції.

фото: википедия
фото: википедия

 

 

В цілому ж іноземні банки-кореспонденти можуть як відмовити у переказі валюти, так і заблокувати його, якщо одержувач або відправник переказу має реєстрацію в Криму. Особливо це стосується переводів у доларах.

Нагадаємо, після анексії Криму, на півострові припинили роботу усі українські банки, а більшість російських банків відмовилися працювати в Криму через побоювання санкцій. На півострові також не працюють Visa і Mastercard.

431 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: