В ПА ОБСЄ заявляють, що підтримка Росією сепаратистів зберігає війну

Постійна підтримка Росією бойовиків на Донбасі зберігає війну і беззаконня у регіоні, заявила голова Комітету з демократії, прав людини і гуманітарних питань Парламентської асамблеї ОБСЄ Ізабель Сантос. Повідомляємо «Всем, Всем, Всем» з посиланням на www.radiosvoboda.org

«Росія продовжує підтримувати сепаратистів на сході України, таким чином зберігаючи війну і беззаконня, що є болючим для мешканців цього регіону. Це є гуманітарною кризою, яку потрібно вирішувати тут і зараз. Політичне вирішення є обов’язковим, але вирішення людських страждань є пріоритетом», – сказала Ізабель Сантос у вівторок, 5 травня, під час виступу перед представниками Парламентської асамблеї ОБСЄ у Відні.

Голова Комітету з демократії, прав людини і гуманітарних питань ПА ОБСЄ Ізабель Сантос
Голова Комітету з демократії, прав людини і гуманітарних питань ПА ОБСЄ Ізабель Сантос

 

 

«Я глибоко занепокоєна діями окупаційної влади у Криму, яка вигнала багато кримських татар і закрила незалежні медіа», – наголосила Сантос.

Відносини між Москвою та Заходом погіршилися минулого року, після російської анексії Криму.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

 

344 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: