Кличко заявил, что Фьюри заслуживает победы, но рассчитывает на реванш (видео)

Владимир Кличко, который проиграл по очкам британцу Тайсону Фьюри, сообщил, что рассчитывает на бой-реванш.

«Фьюри заслужил победу. Он был быстрее и точнее. Я пытался подобрать к нему ключ, но не смог переломить ход боя. Безусловно, я рассчитываю на реванш», — сказал Кличко в комментарии немецким СМИ. Передает v7v7v7.com со ссылкой на www.unian.ua

Бой продлился все 12 раундов и завершился единогласным победой Фьюри. Счет судейских записок: 115-112, 115-112, 116-111.

REUTERS
REUTERS

Отметим, что в 11-м раунде рефери Тони Викс снял с британца очко за удар по затылку.

Таким образом, Владимир Кличко потерпел первое поражение за 11 лет.

Смотрите видео: Кличко — Фьюри- видео лучших моментов боя


 

773 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

18 Comments on Кличко заявил, что Фьюри заслуживает победы, но рассчитывает на реванш (видео)

 1. Ми все одно з тобою, Володимире! Ти поводився гідно, на відміну від наглого, зарозумілого британця. Я вірю в твою перемогу на реванші.

 2. лучше бы уже не дрался — молодость и профессионализм всегда берут своё. Кличко прекрасный спортсмен, но всегда нужно уходить вовремя , при реванше желаю Кличку победы

 3. .
  30.11.2015
  .
  Клічко, Клічко…
  .
  29.11.2015 на ринзі все було закономірно, бо з’явився боєць, вищий на зріст від Володимира Кличка, з довшими руками, дуже верткий і рухливий, проти якого, як не шукала професійна команда тренерів і радників братів Кличків, так і не було знайдено переможної тактики ведення бою.
  Спочатку бій було заплановано на 24 жовтня 2015 року, аби, за перемоги Володимира, підсилити шанси Віталія на обрання вдруге мером Києва, бо вибори відбувалися, за київським часом, тієї ж доби, що і завершення бою.
  Коли впевнилися, що 25.10.2015 перемогу у бою Володимиру годі й очікувати, то, аби не вносити негативний фактор у репутацію братів Кличків саме у день виборів мера Києва, бій перенесли на 35 днів і продовжили шукати тактику подолання складного суперника, яку ТАК і НЕ БУЛО ЗНАЙДЕНО!
  * Але 17 мільйонів доларів США на дорозі не знайдеш. Гонорар Володимира Кличка за цей бій дорівнював 22,5 мільйонів доларів США. Хай він віддасть 5,5 мільйонів на оплату всіх витрат і податків, але ж десь 17 мільйонів покладе на свій рахунок!
  Те, що перемогти буде дуже важко, то це знав і Кличко і вся його команда професіоналів, тому був вибір «Або ЗАВЕРШИТИ КАР’ЄРУ ТАК І НЕ ПЕРЕМОЖЕНИМ, або вистояти (тільки б на ринг не впасти після ударів) і отримати гонорар 22,5 мільйонів доларів США». Володимир Кличко вибрав останнє.

Leave a Reply

Вход/Регистрация: