По факту заявлений Саакашвили о масштабной коррупции в Кабмине начато расследование — Сытник

Данные по определенным предприятиям и схемам, которые были озвучены на Антикоррупционном форуме в Одессе главой Одесской ОГА Михеилом Саакашвили, внесены в Единый реестр досудебных расследований.

Об этом сказал глава Национального антикоррупционного бюро Артем Сытник. Передает v7v7v7.com со ссылкой на nv.ua

«Начато расследование», — уточнил глава НАБ на брифинге.

фото: nv.ua
фото: nv.ua

В то же время он уточнил, что в ведомстве есть только одно заявление от Саакашвили, которое касается обвинений в его адрес.

«Что касается материалов, то господин Саакашвили обратился в антикоррупционное бюро фактически с одним заявлением: проверить его на причастность к совершению преступления, в котором его обвиняет народный депутат», — подчеркнул Сытник.

Ранее глава НАБ заявлял, что резонансные заявления Саакашвили о коррупции являются основанием для открытия уголовных дел.

379 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

6 Comments on По факту заявлений Саакашвили о масштабной коррупции в Кабмине начато расследование — Сытник

 1. !!! УВАГА !!! УВАГА !!! УВАГА !!!
  Шановні учасники групи! Ви критикуємо владу в соціальних мережах та готові виходити знову на Майдан. Але на цьому й зупиняємося. Прошу проявити активність хоча б тут. Прошу підтримати цю петицію і не бути байдужим. В умовах петиції зазначено, що якщо її проігнорує президент, цим він виявить, що йому байдуже до долі України та її жителів. Закликаю кожного розповсюджувати цей допис. Наберемо 30 тис. підписів! Слава Україні!
  P.S.: Адмінів групи прошу закріпити цей допис хоча б на тиждень. Дякую за розуміння.
  https://petition.president.gov.ua/petition/18818

 2. ЩО МИ ВТРАТИМО?
  Яценюк і Аваков, Сюмар та інші брехуни, які нажерлися народної крові і бояться втратити корито, лякають, що в разі їх відставки розвалиться коаліція, треба буде переобирати Верховну Раду, різко девальвує гривня і т.д. і т.п. Коротше — повний колапс! Якщо не сказати по народному — ПИ-ДЕЦЬ!!!
  Хочу запитати:
  1- чи нас влаштовує коаліція брехунів, крадунів і мародерів, керована зрадником, яка про-рала всі ідеали Майдану, який привів її до влади?
  2- чи нас влаштовує склад Верховної Зради, яка тільки бреше, краде, мародерить та зраджує Україну?
  3- чи нас влаштовує презадміністрація і сам гарант корупції, брехні, зради України та тотального її розграбунку?
  4- чи нас влаштовує кРадмін, який краде, мародерить, бреше і продає Україну на чолі давно втратившего здоровий глузд бандита?
  5- чи в нас є власні українські гроші? Гривня — то вже давно НЕ ГРОШІ, а інструмент бандитів роздіти нас до трусів, влаштувати черговий тарифо- та голодомор і зробити нас остаточно тупими рабами з найнижчою в світі платнею, якої не вистачає навіть прожити, не те що народжувати дітей! Чи вони якось обгрунтувли трійне падіння гривні? Ні! Вони просто за день зробили нас втричі біднішими, а самі вкрали на цьому Десятки мільярдів доларів!.. — продовжуйте…
  От я і питаю: ЩО МИ ВТРАТИМО, ВИЧИСТИВШИ ЦЕ КОДЛО БАНДИТІВ!?
  Н І Ч О Г О !!!
  А що отримаємо:
  НАРОДНУ ВЛАДУ! ПРАВДУ І ВОЛЮ! ПОВАГУ СВІТУ! ГІДНЕ ЖИТТЯ! Як сказав Байден: УКРАЇНЦІ! СВІТ ДИВИТЬСЯ НА ВАС З НАДІЄЮ! СВІТ ВІРИТЬ У ВАС! СВІТ З ВАМИ!
  Так що НІЧОГО НАС ЛЯКАТИ!!! Народна мудрість каже: КРАЩЕ ЖАХЛИВИЙ КІНЕЦЬ, НІЖ ЖАХ БЕЗ КІНЦЯ!!! А в нас це буде ПОЧАТОК ДОРОГИ ДО СПРАВЖНЬОЇ УКРАЇНИ — КРАЇНИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!!!

Leave a Reply

Вход/Регистрация: