Чем завершится очередное перемирие на Донбассе?

В зоне проведения антитеррористической операции (АТО) на Донбассе с 00.00 23 декабря должен быть установлен режим полного прекращения огня, об этом по итогам заседания трехсторонней контактной группы в Минске сообщила пресс-секретарь представителя Украины в контактной группе, экс-президента Украины Леонида Кучмы Дарья Олифер.

С этого момента украинские военные зафиксировали пять случаев нарушения тишины пророссийскими незаконными вооруженными формированиями. «ГОРДОН» спросил у экспертов, политиков, общественных деятелей: чем завершится очередное перемирие на Донбассе? Сообщает v7v7v7.com со ссылкой на gordonua.com

330 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

5 Comments on Чем завершится очередное перемирие на Донбассе?

  1. …»Ну добре, а ви там для чого?» – спитаєш ти. – «Ви, мегапатріоти, що пішли туди добровільно, яким ми збираємо щомісяця по «полтінніку» всім нашим «стурбованим» офісом?»
    Так, добровольці в складі офіційних підрозділів часто мовчки, без наказу військових генералів, роблять свою справу. Як показує практика останнього часу, це найбільш дієвий варіант. Але. В будь-якому разі, масштабні дії, як-то зайняття населеного пункту, узгоджуються з командуванням, інакше це вже не армія, а «беспредєл». По друге, проблемою є нестача людей. Прямо скажу: в нас просто не вистачає навчених бійців, щоб захистити все, що хочеться і треба захистити. По-третє, збільшення кількості позицій сильно ускладнює питання матеріального забезпечення. Сильно не вистачає легкого швидкого транспорту, радіостанцій, електрогенераторів, стопориться постачання харчів, води, як сніжний ком наростає кількість паперово-бюрократичних звітів та рапортів… http://unso.in.ua/uk/new/kominternove-yak-zhe-tak

  2. ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТИРЕСІВ КОРІННОЇ-української нації !!! ми всі маємо підтримати криворіжський майдан щодо фальсифікації виборів—адже всім добре відомо що фальсифікації відбуваються постійно і скрізь починаючи ще з 1991 року …-шо виборчі комісії постійно формуються з одних і тих же особєй не сталої юридично не визначеної національної сутності і саме вони у корупційний спосіб фальсифікують вибори починаючи з виборів сільських голів закінчуючи президентськими виборами…ТОМУ маємо підтримати майдан і вимагати від влади розслідування і покарання винних!!! СКІЛЬКИ ЦІ ТВАРІ МОЖУТЬ НАС ДУРИТИ І ОБКРАДАТИ !!! ДЕ НАША НАЦІОНАЛЬНА ГІДНІСТЬ !!! ОФІЦЕРИ ЧЕСТІ Ауууууууууууууууууууууууууууууууууууууу!!!!

Leave a Reply

Вход/Регистрация: