В ЕС определили дальнейшие шаги для безвизового режима Украине (видео)

Глава представительства ЕС в Украине Ян Томбинский приветствует принятия Верховной радой Украины серии законов из так называемого «безвизового пакета».

«Я приветствую принятие во втором чтении законов об агентстве по вопросам выявления, розыска и управления активами (4056), об аресте имущества и специальную конфискацию (4054) и о прокуратуре (4055)», — передала слова Томбинского пресс-служба посольства ЕС в Украине. Сообщает v7v7v7.com со ссылкой на podrobnosti.ua

По словам Томбинского, логичным завершением процесса станет «приведение Закона об электронных декларации состояния в соответствие с международными стандартами».

фото: podrobnosti.ua
фото: podrobnosti.ua

 

Смотрите видео:


340 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

4 Comments on В ЕС определили дальнейшие шаги для безвизового режима Украине (видео)

 1. Кому той режим треба,якщо люди не мають грошей поїхати з села до райцентру, а з міст на дачу? Та краще мати зарплати і пенсії європейські і платити за візу, ніж сидіти в боргах за житло і з копійками в кишені дома і радіти, що В ПРИНЦИПІ можна кудись поїхати! Та й бріхні це все-який безвізовий режим в країні з війною і тотальною корупцією-забивають людям баки,щоб їх не перевішали і не перестріляли!

 2. Вимога українського народу – влада повинна піти!
  За фактами багаторазової зради українського народу, порушення присяги і конституційних обов’язків вимагаємо до 12-ї години 20 лютого 2016 року самостійної відставки, щоб відповісти за скоєні злочини перед українським народним судом.

  Факти:

  1. Знищення українського народу:
  — Іловайськ;
  — Іл-76;
  — Донецький аеропорт;
  — Дебальцево;
  — патріотів, яких не вдалося вбити на фронті, саджає у тюрми, катує та вбиває у тилу;
  — створення умов несумісних з життям народу;
  — підвищення тарифів ЖКХ;
  — збільшення безробіття;
  — розвиток корупції на всіх гілках і щаблях державної влади;
  — постійна брехня для народу і збагачення для себе.

  2. Зубожіння українського народу. Багатії збагачуються, а народ вмирає з голоду. За останні два роки деякі олігархи збільшили свої мільярдні статки в 3-4 рази, у той час коли на фронті віддали своє життя тисячі найкращих дочок та синів України, а мільйони українців віддали останні копійки на потребу фронту. Повернути вкрадене у народа – їх обов’язок.

  3. Зменшення платоспроможності народу призвело до масового банкрутства малих та середніх підприємств і збільшенню безробіття.

  4. Продаж майбутнього держави, українського народу на довгі роки шляхом вкрадення зовнішнів кредитів у розмірі 1,35 трільонів доларів США.

  5. Призначення голови національного банку призвело до зниження вартості гривні в три рази, що призвело до знищення малого і середнього бізнесу, зупинки українських підприємств, збільшенню собівартості продукції, зниженню конкурентоспроможності.

  6. Відсутність стратегії розвитку держави та суспільства призвело до відсутності реформ у всіх галузях промисловості та аграрного сектору. Нездатність влади керувати державою призвело до занепаду програм електронного врядування, втілення новітніх та передових технологій у всіх галузях життєдіяльності.

  7. Збільшення цін в 2-3 рази, призвело до створення умов несумісних з життям 80% народу України.

  8. Фатальна і повна брехливість влади. ЇЇ дії прямо протилежні їхнім заявам. За всю історію України гіршої влади в Україні не було.

  9. Розставив на всі керівні державні посади своїх прибічників, які зраду на фронті називають перемогою, знищення держави і народу називають збільшенням ВВП та покращенням, саботують виконання законів розвитку держави та суспільства, потвор, які забезпечують прийняття (підміну та спотворення) законів з метою знищення українського народу та держави Україна.

  10. Знищення України і українського народу називає спасінням нації. Чиєї нації? Чию націю він спасає?

  Недієздатність влади, її безглуздість, бездарність, жахлива жадібність до особистого збагачення, хабарництво та зрада не залишають іншого вибору українському народу.

  По справам їх впізнали.

  Українці гостинні до друзів і нещадні до ворогів.

  Чим скоріше влада піде, тим скоріше з’явиться можливість спасіння України!

  Тільки українці зможуть врятувати українську націю і державу!

  Влада в Україні повинна належати корінному народу України!

Leave a Reply

Вход/Регистрация: