В центр Киева прибыли подразделения Нацгвардии

Автомобили с бойцами Нацгвардии паркуются возле Октябрьского дворца.

В ночь на воскресенье, 21 февраля, около 2 часов к центру города приехали машины с гвардейцами, сообщает корреспондент ТСН.uа с места событий.»Среди машин три грузовика «КрАЗ» и несколько автобусов с бойцами Национальной гвардии. Машины размещаются возле Октябрьского дворца», — говорится в сообщении. Передает v7v7v7.com со ссылкой на www.unian.net

20 февраля в день чествования памяти Героев Небесной сотни» люди в камуфляже, которые называются «Революционными правыми силами», заняли актовый зал в отеле «Казацкий». Впоследствии выяснилось, что помещение было арендованное. Эти же люди начали устанавливать палатки на Майдане. Во время установки этих палаток произошла потасовка с силовиками.

фото: www.unian.net
фото: www.unian.net

 

Активисты РПС заявили, что будут оставаться на Майдане — там развернули палатку. А власти выдвинули требования, среди которых — отставка президента и правительства.

507 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

10 Comments on В центр Киева прибыли подразделения Нацгвардии

  1. Анонсований військовий Майдан зобов’язаний ставити військову мету! Взавтра можемо вибрати кандидатуру нашого маршала Маннергейма, започаткувати шюцкор та разом з маршалом і шюцкором замінити 9/10 офіцерів Генштабу на дієвих. Інше—неефективне. Цей напрям треба робити взавтра врівноважено, обдумуючи кожен крок з владою, з військовими, зі спеціалістами. У нас є група кваліфікованих бойових офіцерів, яка спроможна зайняти місця у всьому Генштабі ,але примусити владу їх поставити можна за місяць без жертв та перестрілок. Укатать владу. Не захочуть—підігнати частини ВСУ з Добробатами зі зброєю та гаслами: УКРАЇНІ—ШЮЦКОР! І дотиснути владу, як удав кроліка! У травні, як будемо сіяти городи, попруть москалі. Нам треба встигнути зробить нагальне. Політичні партії не зізріли для їхньої нагальної дії—змінити ЦВК та склади виборчих комісій по всій Україні на військових та волонтерів. Щоб СТВОРИТИ нову владу отак за одну мить, країні потрібно її років 150 готувати за допомогою систем ноу-хау. Так просто не буває раю на шару, якої комусь заманулось. Революцію теж треба робити хоч і швидко, але крок за кроком, без пожеж, поргомів, помсти та без жертв, якісно, розуміючи, що і як зараз реально можливо досягти поступовим тиском розумною силою. Оновлений Генштаб із Всеукраїнським ополченням—гарантія єдності України.

Leave a Reply

Вход/Регистрация: