Трамп відповів журналісту на слова про Путіна-вбивці

Президент Дональд Трамп підкреслив, що США «краще» ладити з Росією. Правда, він не знає, чи вийде це.

Президент США Дональд Трамп в інтерв’ю Fox News розповів, що він думає про президента РФ Володимира Путіна. Повідомляє Всем! Всем! Всем! з посиланням на Washington Post.

«Я поважаю Путіна. Насправді я поважаю багатьох людей, але це не означає, що я з усіма зможу порозумітися «, — заявив Трамп. «Але Путін — вбивця», — заявив Про Рейлі. «Є багато вбивць. У нас багато вбивць. Ви думаєте наша країна така вже безневинна? «- Відповів Трамп журналісту.

На твердження, що Путін — вбивця, Трамп відповів, що в США вбивць багато thedailybeast.com

 

Американський президент також підкреслив, що США «краще» ладити з Росією.

«Якщо Росія допомагає нам у боротьбі з ісламським державою і ісламським тероризмом, а ця боротьба є основною, то це добре», — сказав Трамп.

Washington Post відзначає, що питання журналіста міг бути пов’язаний зі спробою сенатора Джона Маккейна загострити увагу на отруєнні в Росії координатора Відкритої Росії Володимира Кара-Мурзи. Зокрема, він ретвітнул повідомлення в ЗМІ про «таємничої хвороби опозиціонера», вказавши, що США повинні сказати своє слово з цього приводу.

Видання також нагадує, що в 2015 році Трамп уже відповідав на подібне питання. Журналіст MSNBC заявив, що Путін вбиває журналістів, які з ним не погоджуються. «Я думаю, що наша країна дуже багато кого вбиває», — сказав тоді Трамп.

Нагадаємо, що Володимир Кара-Мурза був госпіталізований з симптомами отруєння вдруге за два роки. 2 лютого його адвокат Вадим Прохоров заявив, що перевірку в зв’язку з інцидентом почав Слідчий комітет Росії.

Раніше повідомляли: Мер Луцька помер, охорона Гіві вбита, Порошенко дозволив відповідати на обстріл бойовиків. Головне за день

1 077 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: