Если Америка ударит по Ирану

Серед причин початку Першої світової війни на перше місце, як правило, ставлять вбивство спадкоємця австро-угорського престолу сербським націоналістом. Проте саме по собі це замах не є причиною війни. Ця подія привело в дію бомбу, яка давно була готова вибухнути. Іншими словами, потрібен був привід для початку війни. І сербський терорист його забезпечив.

Повідомляє Всем! Всем! Всем! з посиланням на Milli Gazete, Турция

Сьогодні ми зіткнулися з тим же ризиком. Міни, які можуть здетонувати в будь-який момент, закладені всюди. Війни чужими руками, які ведуться за допомогою терористичних організацій, обсяги бюджетних коштів, що виділяються на озброєння, тиск, що створюється скороченням національних економік, спроби зайняти вигідні позиції в глобальному масштабі — іншими словами, людство йде в невідомість.

фото: Milli Gazete, Турция

 

Нас в будь-який момент може розбудити несподівана новина. Ми не можемо позбутися думки: а Трамп теж, як сербський націоналіст, тримає в руках пробку від балона з цим вибухонебезпечним газом? Цікаво, а то, що Трамп прийняв рішення про санкції проти Ірану, стверджуючи, що випробування балістичної ракети — загроза і для регіону, і для США, можна розуміти як початок цього процесу?

Говорячи про загрозу цих випробувань для регіону, він, звичайно, не мав на увазі необхідність захистити Туреччину, союзника США по НАТО. Крім того, слова Трампа «Іран грає з вогнем. Вони не цінують, наскільки «добрим» був до них президент Обама. Але я не такий (добрий)! »Зовсім здаються випадково вирвалися. Коли Трамп, який вважає ядерну угоду з Іраном дурним і наполягає на його скасування, каже, що розглядає всі альтернативи, включаючи військову, це не потрібно сприймати серйозно?

До того ж сьогодні всі згодні з тим, що арабська весна — це реальне втілення проекту «Великий Близький Схід» і остання стадія цього плану. З давніх-давен відомо, що після Іраку мета — Сирія, згодом Іран і, нарешті, Туреччина. Після помилок Туреччини в Сирії Іран і Туреччина помінялися місцями в цьому списку, і тоді стали виникати всілякі погрози на адресу Туреччини. Наприклад, коли відносини США і Партії «Демократичний союз» (PYD) були названі «союзницькими», це насправді був сигнал Туреччини.

Добре, але чи здатний Трамп піти на таку авантюру, як напад на Іран? Можливо. Враження, яке він поки виробляє, підсилює цю ймовірність. Але хтось повинен шепнути Трампу на вухо, що Іран не буде схожий на Ірак. Як внутрішні динаміки Ірану, так і його близькі політичні та торговельні відносини з Росією і Китаєм здатні вивести цю агресію за межі локального конфлікту.

Хто в регіоні, крім Ірану, найбільше постраждає в цій ситуації? Безперечно, Туреччина. А чи можемо ми перешкоджати цього нападу? По крайней мере, у нас є така сила. По суті, до теперішнього моменту робилося все, щоб Іран і Туреччина зіткнулися лобами. Але суспільство було підготовлено до того, щоб не реагувати на провокації. Робилася спроба знову форсувати конфліктогенним зони і створити враження, що конфесійні протиріччя знову проявилися. Вчора приводом була зброя масового знищення, якого у Саддама (Saddam) не було. Сьогодні в якості підстави вказують на балістичні ракети Ірану. Найбільше расистський імперіалізм боїться того, що ісламські країни самі твердо встануть на ноги, розроблять свої оборонні засоби і, об’єднавши зусилля, стануть окремим центром сили.

Ми завжди говорили: Ірак був для нас «жовтим буйволом» з відомої притчі. Ми також необачно вважали, що, віддавши його на розтерзання «левам», ми знайдемо спокій, і нас більше не чіпатимуть. Однак Ірак був тільки першою жертвою, але далеко не останньою. Ємен, Лівія, Сирія, Єгипет — всі вони глибоко занурилися в свої проблеми. Коли за підсумками засідання нашої Ради національної безпеки говориться: «Проти асиметричних атак, з якими стикається наша країна, будуть прийняті всі необхідні заходи як всередині країни, так і за кордоном», — це наочно демонструє масштаби небезпеки.

За цією заявою зрозуміло, що Сирія та Ірак були головними темами цього недавнього засідання. Якщо до цього ланцюжка додасться Іран, це буде означати, що відтепер наш регіон і Туреччина вступили на шлях, згорнути з якого вже неможливо. Зараз час дипломатичної атаки, незважаючи ні на що! Час, коли країни регіону повинні взаємодіяти на самих різних майданчиках. Час, коли ми всі разом повинні сказати «стоп» чергових спроб почати нову війну і перетворити наш регіон на вогненну кулю.

Також дивиться:


Участник протестов дал пощечину начальнику ГУ Нацполиции в Донецкой области

Раніше повідомляли:В УКРАИНЕ НОВЫЕ ПРАВИЛА РАСТАМОЖКИ АВТО. АВТОМОБИЛЬ БОЛЬШЕ НЕ РОСКОШЬ.

812 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: