Смерть путінського ката, який знав, хто збив літак МН17

Уряд самопроголошеної Донецької Народної Республіки говорить про «теракт», її «державне інформаційне агентство» про «напад самогубці» на ватажка опришків. Вже через кілька годин «військове командування народної республіки» заявило про те, що для нападу був використаний вогнемет типу «ПРО-А Джміль». За його словами, Гіві загинув миттєво.

 Повідомляє «Всем! Всем! Всем!» з посиланням на Bild, Германия

Суперечливі висловлювання дають підстави припускати, що за смертю проросійського командира щось ховається …

фото: Bild, Германия

 

Салонний лев і військовий злочинець.

Місцевий польовий командир «Гіві» був відомий як своїм екстравагантним стилем життя, так і військовими злочинами, які задокументовані на відео.
Свій 35-й день народження він відсвяткував у липні 2015 року в декількох кілометрах від фронту між танками, з гучною музикою і численними молодими жінками.

Також і в інших випадках «Гіві» святкував в проміжках між боями, танцюючи зі своїми бойовими товаришами, і все знімалося на камеру.

Набагато важливіше: командир знущався над військовополоненими і постійно заявляв, що хоче їх стратити. Як тільки поблизу виявлялися камери, він ставав ще більш жорстоким, скидав полонених з танка, принижував і бив їх, а російське телебачення все це знімало на камеру.

Також і за це Толстих 16 лютого 2015 року було включено до списку санкцій Європейського союзу.
Неясно, хто дав наказ убити Михайла Толстих. Російські державні новинні канали цитували одного з представників повстанців, який стверджував: «В результаті доказів можна з упевненістю говорити, що ця трагедія була організована українським секретною службою». Також і інформаційне агентство сепаратистів говорило про «терористичний акт» України.

За інформацією BILD, українські активісти в цьому регіоні також не виключають навмисне вбивство цього чоловіка українськими підпільниками.

Українські солдати на фронті отримують SMS, які повинні залякати і деморалізувати їх. Експерти впевнені, що за цим ховається Кремль.

Але більш імовірно, нібито, то, що Кремль хотів позбутися ще одного свідка його втручання на Сході України.

Один активіст з окупованого міста Луганська сказав BILD: «Гіві знав, хто збив літак МН17 і звідки надходить озброєння для терористів. Тепер він не зможе це оприлюднити, як якщо б його коли-небудь схопили ».

Кремль спростовує такі звинувачення на свою адресу. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков завив в Москві: «Про це не може бути й мови».

Однак ясно: Михайло Толстих аж ніяк не був першим з «людей першої години» насильства в Донбасі, який за останні місяці і роки помер несподіваною і неприродною смертю.

Убито були багато путінські кати

27 січня 2017 року Москві помер росіянин Валерій Болотов, перший ватажок «Луганській Народної Республіки» з травня по серпень 2014 року. Нібито, від інфаркту серця. Для багатьох українців він був живим доказом того, що на Сході України мова йшла не про «повстання місцевого населення», а про російську інтервенцію. Болотов не зможе тепер висловити свою позицію.

16 жовтня 2016 Арсеній Павлов, проросійський командир і також знаходився в списку санкцій ЄС, загинув в результаті вибуху бомби в Донецьку. Разом з ним загинув його охоронець, коли бомба вибухнула в шахті ліфта його житлового будинку.

Також і Павлов, відомий під псевдонімом «Моторола», хвалився своїми військовими злочинами. «Я розстріляв 15 полонених», — пишався він в інтерв’ю з одним українським журналістом.

До цього вже мали місце численні вбивства командирів обох самопроголошених народних республік. У 2015 році загинули відразу троє високопоставлених військових в «Луганській Народній Республіці», які посперечалися з самопроголошеним керівником республіки Ігорем теслярських. Павло Дремов, командир козачого полку, Олексій Мозговий, командир поліцейського батальйону і Олександр Беднов, командир підрозділу ОМОН, були вбиті кулями або в результаті вибуху замінованого автомобіля.
В цілому дев’ять високопоставлених путінських катів, в тому числі кілька російських громадян, загинули на Сході України не в результаті військових дій.

Будь то Україна чи Росія, які змусили їх назавжди замовкнути, — убиті кати Кремля в будь-якому випадку більше не становлять небезпеки для президента Путіна.
Сергей ИВАНОВ: Сегодня главная террористическая организация в мире — Российская Федерация

Також дивиться:

Гордон поспорил с Королевской в прямом эфире v7v7v7com

Раніше повідомляли: Пионтковский: Москва поняла, что военное покорение Украины невозможно

1 142 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

21 Comments on Смерть путінського ката, який знав, хто збив літак МН17

 1. Смотрю на фото со смешанными чувствами.Тоесть со страшной ненавистью.
  Кого вы бля сделали героями???
  Никчёмных неудачников и лузеров по жизни.!!!
  Позор тебе Донбасс!!!
  Захлебнёшся ты собственной кровью!!!А на твоих Хероев,если честно,даже пуль жалко.
  Утопить их в дерьме и то для них это за честь!!!
  Убогие вы….

  • ДА! Это их герои, потому что они такие же, а президент у них был — зэк и урка конченная, они сами все приблотнённые, старые барыги совка, они даже в старости не доганяют, что в их возрасте мудро выглядело бы их тупое молчание! Старые совковые ка цапские курвы розплодившиеся такими же тупыми выродками!!!

 2. Служба безопасности днр розыскивает старого ворона, который во время траурной процессии пролетая над хероем гиви обосрал все его медальки вместе с подушечками, громко каркнул, «выматерился», чем выразил своё неуважение к герою донбасса.

Leave a Reply

Вход/Регистрация: