Путін вибачився або пригрозив Туреччині?

Операція в Ель-Бабі, що стала «найбільшою помилкою» нашої помилкової політики в Сирії, поки що триває, супроводжуючись «сумними подіями».

Майже очевидно, що турецьким військовим доведеться відступити. Ми немов намагаємося відтягнути цей момент. Тим часом минулим днем ​​в Бахрейні президент говорив про нові цілі. Йшлося про Манбідж, Ракку. Він сказав, що головна мета — очищення цих районів від ІГІЛ (заборонена в РФ — прим. Ред.), Встановлення миру і повернення місцевих жителів до своїх домівок. Повідомляє «Всем! Всем! Всем!» з посиланням на Sözcü, Турция

В даний момент бойові дії тривають, що буде далі — побачимо.

фото: Sözcü, Турция

 

Ми багато разів запитували: «Що ми робимо в Ель-Бабі?» Раніше відповідь завжди починався з поганих вигадок в дусі «зрадники, путчисти, агенти, гюленісти». Потім сказали: «Ми повинні зупинити ІГІЛ, а крім цього, не допустити створення коридору Партії« Демократичний союз »(PYD)».
Що з цього нам вдалося зробити?

Ми точно не знаємо. Єдине, що нам відомо, так це те, що, в той час як мільйони сирійців живуть в Туреччині, наші доблесні сини вирушили на їх землю, 64 людини загинули, багато хто отримав поранення, а також мільярди лір витрачені на потреби військових, зброю, боєприпаси , амуніцію, обладнання.

Наша влада і їх послідовники розповідають «небилиці», навіть говорять, що ми мало не задаємо тон Америці і Росії, але деякі надходять з регіону повідомлення говорять про зворотне.
Наприклад, чому російська авіація зрівняла з землею будівлю, в якому знаходилися турецькі військові?

Генштаб відразу ж зробив заяву: «Це був дружній вогонь, сталася помилка». Потім оголосили, що Путін, зателефонувавши Ердогану, висловив співчуття і приніс вибачення.
Проте йдеться і про інші факти.

Відзначається, що Росія сказала Туреччини: «Ви не дотримали свого слова в Ель-Бабі, ви обіцяли не входити в місто, але все-таки зайшли».

Більш того, також стверджується, що турецькі війська відкрили вогонь по сирійських і російським військовим, які готувалися увійти в місто. 12 сирійських військових були вбиті, вісім чоловік — взяті в заручники.

Вважається, що після цього російські, перетворивши на руїни будівлю, в якому розмістилися турецькі військові, пригрозили Туреччини.

В ході телефонної бесіди з Ердоганом Путін не тільки не вибачився, але і, більш того, сказав: «Ви знову не дотримали своєї обіцянки, це моє останнє попередження, покиньте регіон, не ставайте на сторону Вільної сирійської армії (ВСА) проти Сирії, в іншому випадку ви будете мати справу з нами ».

Коли турецькі військові рухалися в бік Ель-Баба, президент Ердоган заявив: «Ми увійшли в Сирію, щоб повалити тирана Асада», — а через день раптом відмовився від цієї думки, сказавши: «Мої слова були перекручені».

З того дня я не перестаю шукати відповіді на запитання: «Що буде після зачистки Ель-Баба від ІГІЛ? Якщо прийде сирійська армія, ми разом з ССА будемо воювати проти Сирії? »
Здається, настав час йти з Ель-Баба.

Але хто відповість за загибель синів своєї батьківщини?
Хіба це питання не приходить на розум тим, хто збирається сказати «так», щоб зробити Ердогана одноосібним правителем?

Також дивиться: 

Раніше повідомляли: Тимошенко нанесла Гройсману ответный удар

944 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

1 Comment on Путін вибачився або пригрозив Туреччині?

Leave a Reply

Вход/Регистрация: