Майже 40% українців готові терпіти погіршення рівня життя заради реформ

У 2017 році дещо зросла порівняно з минулим роком кількість тих, хто готовий терпіти погіршення рівня життя заради здійснення реформ.

Повідомляє «Всем! Всем! Всем!» з посиланням на dt.ua

У липні 2017 року готові терпіти погіршення рівня життя заради здійснення реформ 39% українців (із них 6% готові «терпіти скільки треба», а 33% готові «якийсь час потерпіти, але недовго»), свідчать дані опитування Інституту соціології НАН України.

Майже 40% українців готові терпіти погіршення рівня життя заради реформ
Майже 40% українців готові терпіти погіршення рівня життя заради реформ

 

Як нагадують соціологи у 2016 році готових терпіти було 33%.

Водночас кількість тих, хто не готовий терпіти погіршення рівня життя, у 2017 році становила 50% (утім, це на 10% менше, ніж у минулому, 2016 році).

Опитування було проведене Інститутом соціології НАН України у співпраці з Благодійним фондом «Інтелектуальна перспектива» з 3 по 25 липня 2017 року у всіх областях України (крім АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей), методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондентів. Усього було опитано 1800 осіб. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

За даними опитування Research & Branding Group, абсолютна більшість українців (86%) заявили, що економлять на тих чи інших статтях сімейного бюджету. Ще близько 10% респондентів не змогли визначитися з тим, економлять на чому-небудь, і якщо економлять, на чому саме. І тільки 4% опитаних стверджують, що в даний час вони не економлять сьогодні ні на чому.

Раніше повідомляли:

В Украине продолжает дорожать мясо

370 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: