Не фантастика: Маск предложил перемещаться между городами на ракетах (видео)

Такой корабль сможет доставлять пассажиров из Нью-Йорка в Шанхай за 39 минут.

Создатель SpaceX Илон Маск представил концепцию транспортной системы для перемещения между пунктами назначения на Земле с использованием возвращаемых ракет и космических кораблей, передают Нескучные новости. Сообщает Всем! Всем! Всем! со ссылкой на neskuchno-news.com

Он предложил использовать как транспорт ракету BFR, создаваемую для полетов на Марс.

Не фантастика: Маск предложил перемещаться между городами на ракетах
Не фантастика: Маск предложил перемещаться между городами на ракетах

 

В показанной Маском презентации утверждается, что такой корабль сможет доставлять пассажиров из Нью-Йорка в Шанхай за 39 минут. Время полета между любыми двумя точками на Земле составит не более часа. Стоимость билета, по словам Маска, не будет превышать тариф экономического класса обычного самолета.

Смотрите видео:Ранее сообщалось:

«К ПОБЕДЕ, В МОСКВУ». Ляшко собирается доехать В МОСКВУ НА ТАНКЕ (ВИДЕО)

728 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

1 Comment on Не фантастика: Маск предложил перемещаться между городами на ракетах (видео)

  1. Допоможіть люди добрі! Я з дитиною опинилась у дуже важкій ситуації. Так склалося що живу одна з дитиною і нам нема за що жити і купувати необхідне, а найголовне що доньку треба якнайшвидше повезти у обласну лікарню та купити ліки для підтримуючої терапії щоб хвороба не прогресувала, у дитини гепатит C(лікарняні виписки маю на сторінці). Щоб повезти доньку на обстеження потрібні кошти яких не маю, навпаки маю великі борги з якими не можу розрахуватися, останнім часом доводилося знімати гроші з кредитки що тільки на обовязкові платежі витрачаю багато коштів. Довелося продати все що змогла тому що грошей дуже не вистачає і зараз піти хоч на якусь роботу не можу тому що доглядаю за донькою вдома тому що в дитсадок ще не ходимо. Також є борги по квартплаті що приносять попередження про стягнення боргів через суд, а розраховуватися з боргами зараз немає можливості. Так соромно що доводиться просити допомоги але що робити я вже не знаю, везти малу у лікарню ні за що, зараз навіть ні за що жити, тому від щирого серця прошу вас люди добрі, якщо у вас є можливість допоможіть будь ласка чим зможете, я маю картку у приватбанку 5168755605880059 Калитка Тетяна, і якщо зможете хоч чимось допомогти я буду щиро вдячна вам, для мене зараз кожна копійка на рахунку. Якщо вас виникнуть питання пишіть або телефонуйте на номер 0961134243. Благаю відгукніться добрі люди заради Бога, не будьте байдужі.

Leave a Reply

Вход/Регистрация: