В Одесі сорок осіб у балаклавах намагалися захопити військову частину

В Одесі зранку близько 40 осіб у балаклавах спробували здійснити рейдерське захоплення частини території військового об’єкту, який є власністю Міністерства оборони України.

Повідомляє «Всем! Всем! Всем!» із посиланням на informator.news

Рейдери позиціонують себе як представники Торгово-розважального центру City Center. Люди в балаклавах частково демонтували огорожу військової частини А3571 та вивезли військове майно, – повідомив начальник прес-центру командування Повітряних сил ЗСУ Роман Юрчило в коментарі телеканалу 112 Україна.

В Одесі сорок осіб у балаклавах намагалися захопити військову частину
В Одесі сорок осіб у балаклавах намагалися захопити військову частину

 

На місці події працює військова служба правопорядку і військова прокуратура Південного регіону України, представники повітряного командування “Південь” Повітряних сил Збройних сил України.

“Про цих людей поки нічого невідомо. Зараз була розмова військового юриста служби правопорядку, який сказав, що ніяких документів у цієї організації немає на будь-які дії на території цього об’єкту. Поки захоплення об’єкта зупинено, йде з’ясування обставин. Ця земля є землею Міністерства оборони України. На цій землі містяться військові об’єкти повітряних сил, тому, безсумнівно, ми будемо захищати свій об’єкт”, – заявив Юрчило.

Раніше повідомляли:

«АРМАГЕДОН!»: Продовжується знищення унікальних Карпатських лісів. Це варварство на заповідній території!

466 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

3 Comments on В Одесі сорок осіб у балаклавах намагалися захопити військову частину

Leave a Reply

Вход/Регистрация: