У партії Меркель критикують Порошенка за недостатню боротьбу з корупцією

Члени ХДС Ельмар Брок та Норберт Реттґен критикують президента України Петра Порошенка через брак боротьби з корупцією в Україні. У Брюсселі теж демонструють невдоволення станом справ в Україні.

Повідомляє «Всем! Всем! Всем!» із посиланням на www.dw.com

Депутат Бундестагу від Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Норберт Реттґен (Norbert Röttgen) гостро розкритикував президента України Петра Порошенка за нинішній стан справ в Україні навколо боротьби з корупцією. Про це німецький політик, який є експертом з закордонних справ у партії Анґели Меркель (Angela Merkel) та очолював профільний комітет у Бундестазі попереднього скликання, заявив у коментарі виданню Bild.

У партії Меркель критикують Порошенка за недостатню боротьбу з корупцією
У партії Меркель критикують Порошенка за недостатню боротьбу з корупцією

 

На думку Реттґена, президент України Петро Порошенко «має визначитися, хоче він бути президентом чи олігархом — країна чи гроші». Також він наголосив, що Україні конче потрібно вжити «рішучих кроків» проти поширення корупції. «І це починається з керівництва держави», — зазначив німецький політик.

Брак антикорупційних заходів

Водночас інший представник ХДС — євродепутат Ельмар Брок — вказав на недостатнє втілення антикорупційної політики в Україні. «Бракує всеосяжного втілення антикорупційних заходів», — цитує Брока Bild.

Особливо значущим з точки зору Берліна є те, що в Україні тривають спроби тиску та обмеження повноважень Національного антикорупційного бюро (НАБУ), на безперешкодній роботі якого наголошують на Заході, вказує видання.

Критика з Брюсселя

Негативно відгукнувся про ситуацію з корупцією й єврокомісар Йоганнес Ган (Johannes Hahn). На думку єврокомісара, останні події навколо боротьби з корупцією в Україні є «неприпустимими». Водночас він нагадав про те, що надання Україні економічної допомоги з боку Брюсселя прив’язані до виконання Києвом певних умов, у тому числі й щодо боротьби з корупцією.

Видання також повідомляє про начебто візит представника Німеччини та ЄС до Києва з метою викласти Порошенку «всю серйозність ситуації» наступного тижня. Утім, поки що офіційних підтверджень цих даних ані з Берліна, ані з Брюсселя не надходило.

Раніше:

Китай и Россия готовятся воевать с США, если Трамп вторгнется в Северную Корею

220 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: