Трамп та його міністри мають відмінні погляди на політику США стосовно Росії — конгресмен Сміт

«Нам потрібно збільшувати витрати (Путіна — Г.А.) за його дії, і надання зброї Україні підвищує ці витрати», — заявив конгресмен Адам Сміт, провідний член-демократ у Комітеті Палати представників зі збройних сил в інтерв’ю CNN. Він висловив сподівання, що така стратегія змінить поведінку Путіна.

Сообщает Всем! Всем! Всем! со ссылкой на ukrainian.voanews.com

Конгресмен високо оцінив позицію держсекретаря Рекса Тіллерсона, висловлену в редакційній статті в The New York Times, де той наголосив на «відсутності ілюзій» у США стосовно Росії, а також неможливості вести «справи як раніше».

Трамп та його міністри мають відмінні погляди на політику США стосовно Росії - конгресмен Сміт
Трамп та його міністри мають відмінні погляди на політику США стосовно Росії — конгресмен Сміт

 

«Я вважаю, що це – вірна оцінка того, що робить Росія, — сказав Адам Сміт, — Загалом, я погоджуюсь, що світ буде кращим, якщо в ньому зможуть конструктивно співпрацювати США та Росія… Однак, Путін в цьому, на тепер, не зацікавлений. Він зацікавлений в тому, щоб зашкодити Заходу і, загалом, – зашкодити представницькій демократії», — заявив конгресмен.

Це – дуже незвично, коли президент, як видається, проводить одну політику по відношенню до великого міжнародного гравця – в цьому випадку — Росії, а міністр оборони, державний секретар і навіть радник з національної безпеки, як видається, провадять повністю відмінну і, як на мене, більш відповідну політику
конгресмен Адам Сміт
«Він (Путін – Г.А.) хоче, щоб світ був безпечним для авторитарних диктатур, частково, щоб захистити себе.

Нам потрібно протистояти російській агресії, щоб захистити нашу країну і захистити цінності представницької демократії. Не можна ігнорувати те, що вони роблять», — переконаний конгресмен.

Водночас, Адам Сміт погодився, що риторика Тіллерсона є набагато більш різкою, ніж та, яку ми чуємо від президента Трампа.

«Це – дуже незвично, коли президент, як видається, проводить одну політику по відношенню до великого міжнародного гравця – в цьому випадку — Росії, а міністр оборони, державний секретар і, навіть, радник з національної безпеки, як видається, провадять повністю відмінну і, як на мене, більш відповідну політику».

Адам Сміт привітав кроки адміністрації, яка дала «зелене світло» продажу летальної зброї Україні і висловив сподівання, що президент не буде протистояти крокам, які посилюють витрати Росії на агресію.

Раніше:

Російські олігархи готуються ховати гроші від нових санкцій США

262 просмотров
←ЖМИТЕ "Рекомендую" и читайте нас на Facebook
Понравилась статья - жмите

НОВОСТИ ПО ТЕМЕ:

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Be the first to comment

Leave a Reply

Вход/Регистрация: